Webdesigner blog

Nowa odsłona strony głównej

14.06.2010 Różne

Nowe odsłona strony

Moje portfolio doczekało się nowego wyglądu. Szczegóły przedstawię wkrótce a póki co zapraszam przede wszystkim do obejrzenia zaktualizowanej listy projektów stron :-)

Dodaj komentarz wiecej...

Nowe funkcjonalności Photoshopa CS5 ujawnione

18.10.2009 Różne

Nowe funkcjonalności Photoshopa CS5

Nowy pakiet Creative Suite ma pojawić się dopiero w okolicach kwietnia przyszłego roku (http://cs5.org/?p=136#more-136), lecz już teraz zaczynamy poznawać niektóre z nowych rozwiązań jakie Adobe planuje wprowadzić do swoich produktów. Poniżej zamieszczam filmik prezentujący dwie nowe funkcjonalności, w które wyposażony zostanie Photoshop CS5. Wyjątkowo ciekawie prezentuje się całkowicie odmieniony warp tool…
(czytaj dalej…)

Dodaj komentarz :, , wiecej...
Web Picks of the Week #1

31.05.2009 Web Picks of the Week

Każdego tygodnia przeglądam setki najrozmaitszych stron i wpisów na blogach. Postanowiłem, że najlepsze/najciekawsze/najbardziej inspirujące (niepotrzebne skreślić ;) artykuły, newsy, zasoby i tutoriale będę zamieszczał na swoim blogu. Po części już to robiłem (zakładka „znalezione u innych” w stopce), ale wydaje mi się, że forma cotygodniowego wpisu jest bardziej przystępna i czytelniejsza.
(czytaj dalej…)

8 Komentarzy : wiecej...

Create an iPhone Application Website

28.05.2009 In English, Tutoriale, Webdesign

Create an iPhone Application Website

Hi there! This will be my first web design tutorial written on this blog and also first post written in English :) I decided to write it in English rather than Polish, so I can reach more audience and – hopefully – help more people create their own iPhone related website :) But enough talking, let’s start designing… (czytaj dalej…)

22 Komentarzy :, , , wiecej...

Wojna na reklamy

27.05.2009 Różne

Zdaję sobie sprawę, że temat już trochę leciwy ale dopiero niedawno trafił do mnie mail o następującej treści…

Wojna na reklamy między BMW, Audi i Subaru zaczęła się od poniższej reklamy.
BMW
(czytaj dalej…)

Dodaj komentarz : wiecej...

Monumental video, czyli nowa forma reklamy?

17.05.2009 Różne

Ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy filmik, prezentujący możliwości, jakie niesie ze sobą mapowanie wideo na obiektach architektonicznych. Efekty uzyskane w ten sposób są po prostu niesamowite. Aż ciężko uwierzyć, że to „tylko” rzutnik. Czy tak w przyszłości będzie wyglądać reklama w wielkich miastach? Kto wie, na pewno przyciąga uwagę o wiele bardziej niz tradycyjny billboard :)

Warto poświęcić te 8 minut i obejrzeć całość, bo niektóre efekty na prawdę zapierają dech w piersiach.

Dodaj komentarz : wiecej...


Szukasz czego??